طراحی و دوخت لباس مجلسی

تک تک محصولات یا چرخه عمر محصول شامل نوآوری عملکردی، تغییر سیستم ها، و طراحی مجدد شیوه های مصرف کننده، رفتار و حتی سبک زندگی است.

این موضوعات جدیدتر طراحی برای پایداری شامل طراحی لباس مجلسی شیک برای همدلی، طراحی برای تغییر هنجارهای اجتماعی-فرهنگی، طراحی برای بومی‌گرایی، طراحی کند [14] و طراحی برای مدل‌های اقتصادی و تجاری جایگزین است.

اگر رویکرد اول به عنوان پایداری ضعیف و واکنش‌پذیر در طراحی درک شود، رویکرد دوم قوی‌تر، فعال‌تر و پیش‌بینی‌کننده‌تر تلقی می‌شود که عمیق‌تر در ساختار و منطق بخش مد می‌کاود و در نتیجه به احتمال زیاد چشم‌انداز جدیدی را برای خود به ارمغان می‌آورد.

از دیدگاه گسترده‌تری در مورد طراحی پایدار حمایت می‌کند، از «مواد و فرآیندها، تا محصولات و استفاده، خدمات و سیستم‌ها، تجارت و استراتژی‌ها، و فرهنگ و تجربه» [15] (ص 113).
1.2. نقش های جدید طراحان مد

یکی از پرسود ترین نوع تجارت در جهان خرید و فروش جیوه قرمز می باشد و از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.

این به خوبی با نقش های جدید پیش بینی شده برای طراحان مد به عنوان عوامل یا حتی رهبران تغییرات اجتماعی، و با پتانسیل درک شده مد به عنوان ابزاری برای چنین تغییراتی، به ویژه از دیدگاه پس از رشد، ارتباط دارد.

از این رو، تغییر شیوه های طراحی مد به عنوان بخش مهمی از پایدار کردن مد در نظر گرفته می شود [5،16،17].

طراحان به سادگی «کالاهای مادی را برای فروش شکل نمی دهند» [11] (ص 134).

آنها صرفاً «ارائه‌دهنده‌های زیبایی‌شناختی» نیستند، بلکه باید به‌عنوان دست اندرکارانی نیز دیده شوند که به «فرایند طراحی با سطوح عمیق‌تر همدلی، شناخت الگوی جامعه‌شناختی، نوآوری، و قابلیت‌های تصویر بزرگ نزدیک می‌شوند» [18] (ص 193). همانطور که کیت فلچر و لیندا گروس [5] پیشنهاد کردند، آنها باید آموزش دهندگان ارتباط باشند (دانش خود را به اشتراک بگذارند و آن را به شرکت ها، مشتریان و عموم مردم گسترش دهند)، تسهیل کننده هایی که به تغییر نگرش ها و الگوهای تولید و مصرف کمک می کنند (به عنوان مثال.

شما می توانید برای اطلاع از نحوه دریافت وام و ثبت نام وام اشتغال کمیته امداد به سایت مرکزی این مجموعه مراجعه نمایید.

به عنوان تسهیل کننده طراحی مشترک، مبادله، تجربه عملی برای کاربران، یا تعامل با مردم در مورد رابطه آنها با لباس)، فعالان (به عنوان مثال، کار و تعامل با سازمان های غیر دولتی، برندهای مد خاص، و دولت ها)، و کارآفرینان (نوآوری، اجرا، و ادغام پایداری در عمل حرفه ای به عنوان طراحان مستقل یا کارمندان سازمان های بزرگتر، توسعه مدل های کسب و کار جدید، و درگیر شدن در ارتباطات در زمینه مد).
1.3. نیاز به تغییر در آموزش طراحی مد
دانشگاهیان و مؤسسات آموزشی [19،20] به عنوان عناصر مهم اقتصاد دایره ای دیده می شوند.

با توجه به این موضوع، بحث در مورد پایداری و بوم‌سازی مد باید به طور طبیعی شامل آموزش طراحی مد، به ویژه در سطح پس از دبیرستان شود. آموزش طراحی مد را می توان راهی برای شکل دادند.

از این رو شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

 • منابع:
  1. Fashion Design Education and Sustainability: Towards an Equilibrium between Craftsmanship and Artistic 
 • تبلیغات: 
  1. بررسی اصل و ریشه ی کشم
  2. صادرات انواع پارچه لگ چرم ایرانی
  3. خرید عمده مانتو شلوار ورزشی سایز بزرگ
  4. پلیمرهای پرمصرف در صنعت پتروشیمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.